Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

35 РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Сьогодні минає 35 років від того жахливого дня, коли на Чорнобильській АЕС пролунав вибух на четвертому реакторі. Це була найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей.

Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч громадян і наших земляків. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і розповсюдження радіації.

Одними із перших, хто прибув на ліквідацію аварії, були пожежники, військові, енергетики водії, будівельники і медики.
Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті ті важкі події та й не зітре повік імена мужніх добровольців!

Сьогодні біля пам’ятника героям ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в Обухові, відбувся урочистий мітинг присвячений 35- річниці Чорнобильської трагедії. У ході заходу, вшанували світлу пам’ять героїв-чорнобильців, поклали квіти до пам’ятних меморіалів.

Адміністрація Обухівського району вручила подяки героям ліквідаторам, серед яких були представники Козинської ТГ, зокрема, Пархоменко Микола (смт Козин) та Горбаченко Василь (с. Старі Безрадичі).

Щиро дякуємо усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС та усім, хто причетний до цього великого подвигу.Ми у великому боргу перед вами. Щиро бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя та благополуччя!

наверх