Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

37-ИЙ ВИПУСК КОЗИНСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Вчора Козинська школа мистецтв урочисто відзначила закінчення навчального року та 37-ий випуск. Цього року навчальний заклад закінчили 9 випускників: Кобченко Олексій, Лисовенко Єлизавета, Радчук Іван, Слободяник Олександра (клас образотворчого мис-ва), Бужава Іванна, Хейна Софія, Яковець Анастасія (клас фортепіано), (Юхновський Назарій (клас гітари).
Директор Козинської школи мистецтв Наталія Дмитрівна Назарчук зазначила, що не легким був навчальний рік через карантин та локдауни, але наші учні зуміли досягти високих результатів навчання та отримали Грамоти за "високі успіхи та досягнення у вивченні окремих предметів".
На урочистостях з нагоди закінчення навчального року були присутні спеціаліст з питань культури Євгеній Юрійович Фокін, який вручив випускникам свідоцтва про позашкільну освіту.
Також відділ освіти, культури молоді та спорту Козинської селищної ради відзначив педагогів школи мистецтв. Методист відділу Олександра Олександрівна Шевченко вручила грамоти за високий професіоналізм та вагомий внесок в культурний і духовний розвиток дітей та молоді викладачам Бойко Б.М., Дворянин Л.В., Дейнеці О.П. та Личман О.І.
Далі юні музиканти подарували глядачам невеличкий концерт, у ході якого дебютував ансамбль першокласників-гітаристів "Дивограй" (керівник Н.Назарчук), показав свій високий виконавський рівень Зведений хор школи мистецтв (керівник Б.Бойко, концертмейстер І.Пастушок). Сольні номери були різнохарактерні - ліричні та елегійні, запальні та веселі. Чудова художня виставка зустрічала гостей в фойє будинку культури. Багато теплих слів вдячності пролунало від батьків.

наверх