Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

А пам’ять жива…

Сьогодні, в Україні відзначають 75-річницю визволення від нацистських окупантів. Вшановуючи пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів у лавах Червоної армії, цього дня адміністрація Козинської селищної ради разом з працівниками будинку культури та ЦНАПу, поклали корзини з квітами до місць пам’яті загиблим солдатам, козинській партизанській підпільній організації «Честь і Батьківщина» та пам’ятнику невідомому солдату, що на кладовищі.
Після визволення Києва, війська І – го українського фронту під командуванням генерала армії М.Ф.Ватутіна, ступили на землю Обухівщини. Козин звільнили від фашистської окупації 7 листопада 1943 року. І майже через рік, було остаточно вигнано війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
Щороку, цього дня, у Козині, як і по всій Україні, вшановують пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, підтверджуючи, що пам’ять про них назавжди житиме у наших серцях.

наверх