Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

«АКТИВНИЙ ПАРК» СТВОРЕНО У ПІДГІРЦЯХ КОЗИНСЬКОЇ ТГ

У рамках соціального проекту Президента України «Активні парки – локації здорової України» за кошти Козинської селищної ради в Підгірцях Козинської ТГ облаштовано місце для відпочинку та оздоровлення громадян.
Тут облаштовано спортивну локацію для заняття різними видами рухової активності з турніками, брусами, гімнастичною лавкою та координаційною драбиною. Також тут є плаформа з QR-кодами, де докладно описано техніку виконання вправ із застосуванням приладдя.
Метою такого проєкту є організація оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення.
На спортивній локації у Підгірцях, працюватиме координатор - фаховий спеціаліст з фізичної культури Ірина Василів, яка буде інструктувати усіх охочих.
Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Олександр Волошин, розповів, що подібний спортивний майданчик планують встановити в інших населених пунктах Козинської ТГ.
Також Олександр Олексійович подякував, старості Підгірцівського старостинського округу Сергію Сергійовичу Кравченку та депутату Козинської селищної ради Сергію Павловичу Кравченку, начальнику відділу освіти, культури молоді та спорту Інні Радченко за оперативну допомогу у встановленні спортивного обладнання та транспортуванні.
Сподіваємось, що незабаром «Активний парк» стане місцем змістовного проведення дозвілля для спортсменів, учасників активного відпочинку та для консультування, обміну досвідом, ідеями між фахівцями з фізичної культури та спорту.

наверх