Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Багатоголосся «Української пісні»

Вчора у Козинському будинку культури пройшов творчий вечір Народного аматорського хорового колективу «Українська пісня». Майстерним виконанням українських ліричних та жартівливих творів, пісень патріотичного спрямування хористи не залишили байдужими присутніх на концерті глядачів. Керівник колективу Роман Михайлович Черепаха розповів, що за час плідної роботи колектив має широкий музичний репертуар. «Українська пісня» підготувала багато пісенних номерів, які складають окрему концертну програму.
Цього вечора звучали авторські твори, зокрема, пісня про Козин «Рідний край» на слова Ольги Довгоп’ят. А музику до неї підібрав сам керівник хору Роман Черепаха.
Глядачі у залі підспівували артистам, коли звучали всіма улюблені народні пісні: «Ой у полі криниченька», «Місяць на небі». Самі ж учасниці колективу розповіли, що їм найбільше подобається виконувати ліричні твори.
Староста колективу «Українська пісня» Катерина Хомівна Колінченко зауважила, що усіх учасниць колективу поєднала любов до творчості, до пісні, яка супроводжує їх по життю. А ще - атмосфера в колективі та уважне ставлення керівника до своїх підопічних. І хоча хоровий колектив «Українська пісня» складається із 15 учасниць, Роман Михайлович запевняє, що йому легко і комфортно працювати із його «дівчатами».
Нотки гумору творчому вечору додала одна з учасниць колективу Катерина Іванівна Загородня. Жінка блискуче виконала гуморески: характерно, емоційно, артистично. А ліричну поезію зворушливо зачитувала ведуча заходу та учасниця хору Ольга Миколаївна Шелегеда.
Творчий вечір Народного аматорського хорового колективу "Українська пісня" видався душевним, по-родинному теплим. Хористи виконали кращі зразки народної української пісні, подарувавши глядачам прекрасні твори, чудовий настрій, приємні хвилини відпочинку.

наверх