Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

БУДЬМО НЕБАЙДУЖИМИ ДО ТИХ, КОГО ПРИРУЧИЛИ

Щороку, на початку жовтня весь світ відзначає День тварин.
Товариства захисту тварин організовують різні заходи та акції, щоб звернути увагу людей на актуальні проблеми тваринного світу. Такі дії спрямовані не тільки стосовно диких тварин, а й домашніх вихованців, адже навіть у наші дні випадки жорстокого поводження з улюбленцями досить поширені.

Нещодавно Козинська ЗОШ I-III ст. долучилася до акції "Допоможи безпритульним тваринам", яку приурочили до всесвітнього Дню тварин. Школярі зібрали кошти, корм, речі і передали їх притулку, що знаходиться у селі Деремезна Обухівського району. У розмові з педагогом-організатором Нижник Вікторією Валеріївною, засновниця БФ" Відродження" розповіла, що притулку вкрай необхідні будівельні матеріали, зокрема, дошки, лінолеум, сітки, піддони для виготовлення будок та вольєрів для тварин. У притулку знаходяться понад 180 тварин, на яких щоденно потрібно готувати 240 літрів каші.

Щомісячно на утримання та догляд витрачається чимала сума коштів.
«Будь-яка допомога та небайдужість оточуючих, нам потрібна як ніколи, оскільки нам вкрай не вистачає людей, щоб прибрати територію; коштів, щоб купити ліки та корм, щоб тварини не померли від голоду будок, щоб не замерзли",- розповіла Вікторія Валеріївна.
Якщо, хтось хоче персонально допомогти закладу звертайтесь за номером телефону 063 687-1-800 Намчук Вікторія Валеріївна.

З метою виховання в молодого покоління, небайдужого ставлення до тварин та попередження жорстокого поводження з домашніми улюбленцями адміністрація школи і надалі проводитиме благодійні акції. Вони щиро дякують усім, хто приєднався до неї.

наверх