Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

БУДИНОК КУЛЬТУРИ ЗНОВУ ВІДЧИНИВ СВОЇ ДВЕРІ ВІДВІДУВАЧАМ

Із початком карантину Козинський Будинок культури був закритий для відвідувачів і лише через пів року його двері знову відчинено для учасників творчих колективів. Але працюватимуть вони за умови дотримання нових правил перебування у Будинку культури. Зокрема, це: обов’язковий масковий режим; усіх часників колективу забирає керівник при вході у БК та проводить температурний скринінг. За словами адміністрації закладу, вони змушені скоротити кількість учасників у групах. Діти віком до 6 років тимчасово до занять не допускатимуться. Також, у самому приміщенні закладу культури проводитиметься систематичне прибирання та провітрювання приміщень. Перебування батьків та супроводжуючих у БК тимчасово заборонено.
Директор закладу Інна Василівна Яцків-Бондаренко повідомила, що ми намагалися створити максимально комфортні умови і у пріоритеті поставлено безпеку та здоров’я кожного відвідувача Козинського будинку культури. Не дивлячись на ці маленькі незручності ми всі з нетерпінням чекаємо на повернення артистів у стіни нашого закладу.
«Наразі, масові заходи проводитися не будуть. Але завдяки Козинській селищній раді, яка закупила для Будинку культури технічне оснащення, ми маємо змогу відзнімати і транслювати концерти за участю наших творчих колективів. Адже розуміємо, що усі, як артисти, так і їх рідні і близькі скучили за яскравими, позитивними емоціями, які отримували глядачі під час наших культмасових заходів», - зауважила Інна Василівна.

наверх