Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЧАСТУВАННЯ ДЛЯ ПТАХІВ ВІД КОЗИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Зима – важкий час для птахів. Тому без людської допомоги їм не обійтися. Щороку у Козинській ЗОШ І-ІІІ ст. проходить акція «Допоможи птахам взимку». «Метою такої акції є виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, а також практична допомога птахам. Минулого року наші учні виготовляли та вивішували годівнички. А цього річ ми вирішили приготувати пахам інше частування», - розповіла педагог-організатор школи Аліна Олександрівна Недашківська. Саме у неї виникла ідея зробити для птахів частування у вигляді печива. Ідею підтримали представники учнівського самоврядування та бібліотекар школи Лаврентьєва Марина Вадимівна. Учні власноруч приготували для птахів смаколики із спеціальної суміші зерен та желатину. Таке частування розвішали на деревах шкільного подвір’я.
Також школярі ознайомилися з художньою та науково-популярною літературою про пернатих та дізналися про те, що хліб , смажені, солоні та копчені продукти, якими часто пригощають птахів, призводить до летальних наслідків.
Діти із задоволенням виготовляли зернові гостинці для птахів. І надалі планують проводити подібні акції уже в своїх класах.

наверх