Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЧИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В КОЗИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ?

Чим ближче 1 вересня, тим все частіше батьки школярів задаються питанням: у якому форматі проходитиме освітній процес у новому навчальному році.
Міністерство освіти та науки повідомило, що діти зможуть піти до школи 1 вересня, якщо регіон не потрапляє до "червоної зони" за новою постановою про адаптивний карантин. Нагадаємо, що регіони України будуть поділені на чотири зони («зелена», «жовта», «помаранчева», «червона») за рівнем небезпеки поширення коронавірусу.
Заступник директора Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Миколаївна Кобченко розповіла, що школа готується до проведення очного навчання. Заклад готовий прийняти усіх дітей. Учням у класах під час уроку можна бути без масок, але під час перерви потрібно буде дотримуватися дистанції та «розуміти про небезпеку, яка загрожує».
У школі буде відкрито додатковій вхід, для того щоб максимально уникнути контактів дітей. Вхід батькам буде заборонено! Тому прохання до батьків із розуміння поставитися до цього.
Уроки фізкультури проводитимуться тільки за сприятливих погодних умов виключно на вулиці.
Також Тетяна Миколаївна зазначила, що контроль температури дітей, буде покладено саме на батьків. Будь-які масові заходи: лінійки, збори, урочистості, у школі проводитися не будуть.
Харчування дітей у їдальні відбуватимуться згідно графіку, оскільки нові вимоги передбачають, що одночасно за столом можуть сидіти лише чотири дитини. Тому доведеться скласти графік харчування.
«Нові умови та обставини, які нам диктують карантинні обмеження – це, звичайно, виклик для учнів, батьків та педагогів. Але, я вірю в те, що ми гідно складемо і цей «іспит на витривалість», - зазначила Тетяна Миколаївна Кобченко.

наверх