Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЧИМ ЗАЙНЯТИ МАЛЕЧУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Безумовно карантин – це обмеження. Але подивившись з іншої точки зору це додатковий час, коли батьки можуть провести разом зі своїми дітьми. І тут виникає запитання: а чим же зайнятися?
Педагог-методист ДНЗ «Ялиночка» Юлія Фокас рекомендує батькам використати вільний час на спілкування з дітьми. Для цього можна разом малювати, ліпити з пластиліну, грати у розвиваючі ігри та виготовляти різноманітні поробки, таким чином виховувати естетичний смак у дітей та розробляти дрібну моторику.
Не варто забувати про режим дня, оскільки після карантину важко буде повернутися до звичного розкладу.
Перебуваючи в невеликому просторі( квартирі чи будинку) діти витрачають не достатньо енергії, тож важливо робити з ними зарядку, грати у рухливі ігри.
В інтернет-спільноті закладу дошкільної освіти «Ялиночка» адміністратори виставляють цікаві та повчальні мультфільми, перелік корисних книг, посилання на різноманітні сторінки, як можна цікаво і змістовно провести дозвілля з малюком.
Самі ж вихователі садка «Ялиночка» під час карантину займаються самоосвітою, підвищують власну кваліфікацію. За словами Юлії Пашаївни кожен із них самостійно обирає платформи для навчання та дистанційно проходять його.

наверх