Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЧИМ ЖИВЕ БУДИНОК КУЛЬТУРИ СЕЛА КРЕНИЧІ

Із 2005 року у с.Креничі Козинської ТГ центром культурного життя села є Будинок культури. Останні два роки заклад очолює Василь Петрович Кучеренко. Основними культмасовими святами, які організував колектив Будинку культури були: Новорічні свята ( день Святого Миколая, Різдво), День Перемоги, Івана Купала.
При Будинку культури працюють гуртки, спортивні секції. Гурток радіотехніки, де навчає дітей ремонтувати техніку та електроніку веде сам Василь Петрович. Він же відкрив гурток з шахматів.
У колективі Будинку культури с.Креничі працюють 7 осіб. Юрій Балджі - художній керівник вокального аматорського колективу «Підгорянка», який знаний не лише на теренах рідного села, а й частими гостями на різноманітних заходах Київщини.
Заступником директора Будинку культури є засновиця Молодіжного центру Flexx та організатор культурно - дозвільної діяльності Лідія Шишкіна. Основними напрямками роботи Молодіжного центру є: організація змістовного дозвілля молоді, залучення їх до здорового способу життя та спорту, неформальна освіта та реалізація молодіжних проектів та ініціатив.
У костюмерній Будинку культури є костюми лялькових героїв. Їх застосовують для організації дитячого дозвілля: флешмобів, анімацій, конкурсів, тощо. Казкові герої беруть активну участь у всіх загальносільських заходах.
За словами Василя Кучеренка, він планує відкрити на базі Будинку культури краєзнавчий музей. Уже зібрано багато артефактів для музею.
Також, у планах на майбутнє започаткувати дитячий хор та гурток з малювання. Адже, саме ці види творчості найбільш затребувані у селі.
Наразі, Будинок культури Креничів готується до відзначення храмового свята, яке відбудеться на Покрови (14 жовтня).

наверх