Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Чому не будують нову зупинку?

Багато громадян задаються питанням коли на місті зруйнованої ще влітку зупинки громадського транспорту у смт Козин з’явиться нова конструкція. Справа у тому, що зупинка знаходиться на території закріпленій за підприємством Укравтодор, яке відповідає за відновлення усіх об’єктів розташованих біля їх доріг. Але сьогодні підприємство перебуває на стадії реорганізації. Тому всі роботи призупинено.
Зараз адміністрація селища взяла дане питання під власний контроль. Таким було рішення депутатів Козинської селищної ради. Але через неможливе використання бюджетних коштів на будівництво об’єктів, які не належать селищу, Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік попросив долучитися до будівництва зупинки магазин «Favore». Оскільки зруйнована зупинка знаходилася саме біля цього магазину.
Наразі розробляється проектна документація, розраховується кошторис. Через сукупність усіх цих обставин відбулась затримка будівництва нової зупинки. Сподіваємось, що незабаром буде зведено нову, сучасну споруду з місцями для сидіння, де громадяни зможуть почекати свій транспорт захищаючись від вітру, дощу та снігу.

наверх