Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЦНАП КОЗИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДАЄ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ НА МІСЦЯХ

Одним із перших кроків після створення Козинської ТГ стало відкриття, так би мовити, філій ЦНАП (центру надання адміністративних послуг) у кожному із сіл, які ввійшли до Козинської громади, зокрема, у Підгірцях, Великих Дмитровичах та Старих Безрадичах. Тут, на місцях уже працюють спеціалісти, які видають необхідні документи (згідно переліку послуг ЦНАП). У Підгірцях працює адміністратор, яка виконує обов’язки паспортиста, веде військовий і демографічний облік, господарську книгу. Тут же веде прийом громадян реєстратор речових прав.
Подібні фахівці є у кожному селі Козинської громади. Територіально спеціалісти ЦНАП знаходиться у приміщеннях сільських рад.
Головний відділ ЦНАП, який очолює Тарас Ткач, знаходиться у Козині за адресою вулиця Партизанська, 2. Тут працюють адміністратор речових прав Анастасія Марченко, адміністратор відповідальний за прийом документів Петро Кльова та віднедавна розпочала роботу відповідальна за реєстр громади Юлія Трофімова. Вона веде прийом документів для управління земельних ресурсів із яким підписано меморандум, видає довідки про склад сім’ї, про реєстрацію та зняття з місця проживання, тощо.
Саме тут, у головному відділенні ЦНАП, у Козині обробляються усі документи, які від громадян отримають адміністратори на місцях. Перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП розширено від 12 до 69. За словами Начальника відділу ЦНАП Тараса Ткача, половину усіх послуг, які надає центр, тепер можна отримати на місцях.
Сьогодні у час передових інформаційних технологій, багато послуг стали значно доступніші та мобільніші і низку адміністративних послуг можна отримати через Інтернет, встановивши на своєму гаджеті єдиний портал державних послуг «Дія». Це значно заощаджує час і ресурси.

наверх