Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Сьогодні, у бурхливий час розвитку інформаційних технологій та стрімких життєвих змін, бібліотеки залишаються місцем з особливою атмосферою, де кожен відвідувач знайде для себе щось цікаве та пізнавальне. Шкільні бібліотеки - це ще й місце збереження невичерпних знань.
30 вересня — «найчитальніший» день року - Всеукраїнський день бібліотек. Цього дня вітання з професійним святом приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.
Учні Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів привітали працівників шкільної бібліотеки Лаврентьєву Марину Вадимівну та Круль Лесю Павлівну.
Сьогодні в холі другого поверху Козинській ЗОШ було розміщено інсталяції з використанням шкільних підручників та художньої літератури. Учні 5-11 класів підготували колажі на тему: "Чому діти не читають". У зв’язку з карантинними нормами, учні молодших класів мали змогу побачити інсталяцію і поспілкуватися з бібліотекарем під час уроків. Цікаво було почути думку учнів, як вони сприймають кожну роботу. Організаторам заходу вдалося привернули увагу дітей до книжок і нагадати, що потрібно частіше заходити до бібліотеки.
Бібліотекар Марина Вадимівна розповіла, що за вересень лише 5 учнів з усієї школи записалися і взяли книжку для читання. Найчастіше обирають художню літературу. У зв’язку з карантинними нормами для молодшої школи організовано рейд "Бібліотека до класу", тобто 1 раз на 2 тижні до класу заходить бібліотекар і пропонує дітям обрати книжечку для позакласного читання. Деякі учні цікавляться книжками сучасних авторів, яких, на жаль, немає у шкільній бібліотеці, тому найближчим часом буде проведено акцію "Подаруй книжку".
Ми приєднуємося до привітань працівників як Козинської шкільної, так і селищної бібліотек. Щиро дякуємо за Вашу сумлінну працю, відданість обраній справі, за розвиток суспільної культури.

наверх