Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДЕНЬ РИБАЛКИ АБО «ГОРМОНЧИК ЩАСТЯ!"

«День рибалки або гормончик щастя!" - саме таку цікаву та неординарну назву має фільм, який нещодавно створив та презентував Козинський Будинок культури на власному інтернет-ресурсі. Веселий, цікавий сюжет на поталу часу, зокрема, про коронавірус став першою повномасштабною відео-роботою Козинського Будинку культури. «Розуміючи, що через карантин ми не можемо повноцінно працювати: організовувати масштабні заходи, давати концерти, тож ми вирішили саме у такий спосіб її продемонструвати», - розповіла директор Козинського Будинку культури Інна Василівна Яцків-Бондаренко.

Ідея створення фільму належить звукорежисеру Будинку культури Дмитрові Сулимі. Сценарій написала керівник народного аматорського драматичного колективу "Синій птах" Ірина Миколаївна Корніюк. «У цьому сценарії мені хотілося задіяти усіх працівників Будинку культури, починаючи від керівництва, творчого активу та всього технічного персоналу. Я придумувала роль для кожного актора окремо, враховуючи його темперамент та особливості характеру. І була приємно здивована, що усі мої колеги, навіть попри страх та хвилювання зуміли добре вжитися в образ, та прекрасно зіграти свої ролі», - розповіла Ірина Миколаївна.

Зйомки фільму тривали 4 дні. Під час них було змінено 6 локацій. Комірник-костюмер Світлана Яцків розповіла, що для зйомок доводилося додатково вигадувати костюми для окремих персонажів. Було задіяно велику кількість реквізитів та атрибутів. Усі організаційні моменти взяла на себе художній керівник закладу Анна Зенкова. Загалом процес зйомок був насиченим та дуже цікавим.

Одну із головних ролей Рибалки грав охоронець Будинку культури Олег Олексійович Калач. Це була перша у житті чоловіка роль, але він одразу погодився на неї, розуміючи, що потрібно підтримати колектив.

Технічний працівник Рената Миколаївна Чиженко грала роль учасниці із групи здоров’я. Жінка зізналася, що їй дуже сподобалось брати участь у зйомках. Побачивши всю акторську «кухню» з середини, вона зрозуміла на скільки робота акторів є складною і водночас цікавою. І додала, що з радістю візьме участь у наступних зйомках, якщо такі будуть.

До зйомок фільму, частково долучилися і учасники творчих колективів, які додали йому певного художнього обрамлення. А взагалі у процесі створення фільму брали участь усі. Це так звана колективна робота! Тож, фільм «День рибалки або гормончик щастя!" - вартий перегляду!

Повне відео можна переглянути на офіційній сторінці Будинку культури смт Козин у Facebook за посиланням:
https://www.facebook.com/100573831666606/posts/163634175360571/

наверх