Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Діалог з громадою

Наприкінці травня, у дворі будинку 33, що по вулиці Садовій пройшли збори, у ході яких оприлюднили стан перевірки обґрунтованості тарифів на теплопостачання у багатоповерховому житловому будинку. Зустріч із громадою ініціював Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік . Також, на зустрічі були присутні депутат Козинської селищної ради Віталій Анатолійович Малоокий, Олександр Миколайович Коломієць та начальник ЖКК смт Козин Юрій Сергійович Колінченко.
Нагадаємо, що на початку року депутати Козинської селищної ради ухвалили рішення створити тимчасову комісію для перевірки обґрунтованості тарифів на теплопостачання у багатоповерхових житлових будинках, яку очолив селищний голова Валерій Володимирович Гартік. До складу комісії ввійшли депутати Козинської селищної ради: В.А.Малоокий, Л.М.Лакуста, В.П. Колінченко; директор ЖКК Ю.С.Колінченко та спеціаліст з питань ЖКГ та благоустрою О.О.Твердовський, мешканець багатоповерхового будинку Г.П. Чубатенко . Адже мешканці багатоповерхівки обурені надмірно високими цінами за теплоенергію. Козинська селищна рада запросила незалежного аудитора Марію Іванівну Юдіну, яка перевірила всю документацію Житлово-комунальної контори смт Козин за останні чотири роки. За результатами перевірки аудитор виявила, помилки у розрахунках, зокрема, в загальній вартості 166 грн. за Гкал.
Також, постало питання чи має ЖКК податкову пільгу, адже вона впливає на розрахунок вартості надання послуг. За результатами перевірки з’ясувалося, що такої пільги немає.
Отримавши висновки аудитора комісія озвучила результати громаді.
Голова комісії Валерій Володимирович Гартік запропонував мешканцям запросити фахівців для розрахунку нових тарифів, за результатами яких, будуть визначені подальші дії.

наверх