Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ КОЗИНСЬКОЇ ЗОШ

Карантин – це не канікули. Понад 1000 шкіл з усієї країни розпочали дистанційне навчання від початку березня. У Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів дистанційне навчання проходить у повному обсязі. Уроки проходять за допомогою спеціальних платформ для відеоконференцій та вебінарів : Zoom і Classroom або через додатки до смартфонів.
«Метою дистанційного навчання — надати освітні послуги, застосовуючи у навчанні сучасні інформаційно-комунікаційні технології», - розповіла завуч школи Тетяна Миколаївна Кобченко. Козинська ЗОШ одна з перших шкіл району, яка найбільш організовано підійшла до налаштування дистанційного навчального процесу. Розробили чіткий розклад уроків у всіх класах. Та швидко перелаштувалися зі звичайної форми навчання на дистанційну. За словами,Тетяни Миколаївни, навчання учнів Козинської школи йде згідно календарно- тематичних планів.
Навіть такі предмети як фізкультура та трудове навчання у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжують вивчати. Хоча в дещо не звичному форматі. Учителі задають учням коротко написати правила тієї чи іншої гри, техніку виконання фізичних вправ. Учні готують письмові реферати , а також надсилають відеодоробки виконання тієї певної вправи.
Учень завжди має онлайн зв’язок з викладачем, може порадитись чи проконсультуватися з вчителем. Учителі перевіряють домашні завдання, виправляють помилки та оцінюють роботи учнів.
Багато хто, уже навіть побачив переваги такої форми дистанційного навчання. Втім діти зізнаються, що їм не вистачає живого спілкування з ровесниками, особливо на перервах.

наверх