Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДИСТАНЦІЙНЕ ВИХОВАННЯ МАЛЕНЬКИХ КОЗИНЦІВ

Через карантин зачинені всі освітні заклади і, як наслідок, батьки вимушені теж залишатися вдома. Як же батькам організувати день, щоб діти мали можливість і розважатися , і розвиватися? Дитині дошкільного віку, на відміну від школяра, потрібно допомогти організувати власну діяльність. І тут на допомогу прийшли працівники дитячого садка «Ялиночка» . Усі вихователі та спеціалісти закладу відзнімають відео-заняття та виставляють їх у соцмережі. Так дітки мають змогу займатися із логопедами, інструктором з фізкультури, практичним психологом та музичним керівником. Дехто із них записують відео залучаючи власних дітей.
«Подібні дистанційні заняття для дошкільнят, це рекомендація Міністерства освіти, яку ми одразу підтримали», - зазначила вихователь-методист ДНЗ «Ялиночка» Юлія Пашаївна Фокас. Такі заняття спрямовані на розвиток дитини, організацію та проведення її змістовного дозвілля, але під наглядом дорослих. Адже дітки не завжди можуть самостійно виконати ту чи іншу вправу, або ж завдання.
За словами Юлії Пашаївни, адміністрація має зворотній зв’язок з батьками, і ті дякують усім вихователям та спеціалістам за таку чудову ініціативу, адже тепер проводити заняття з малюками стало набагато легше і не потрібно самому вигадувати щось нове. Та й дітки завжди раді зустрічі з улюбленими вихователями, нехай навіть через гаджет.

наверх