Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДИТЯЧИЙ САДОК «ВОЛОШКА» - ПЕРША СОЦІАЛЬНА СХОДИНКА

У с.Старі Безрадичі уже тридцять років працює заклад дошкільної освіти «Волошка». Це сучасний дитячий садок у якому малюки здобувають базову дошкільну освіту, опановують основи життя в соціумі, навчаються бути самостійними.
Сьогодні заклад відвідує 44 дитини. Тут працюють 2 різновікові групи:
− молодшо-середня група «Малинка» (діти віком від 3 до 4,5 років);
− середньо-старша група «Калинка (діти віком від 4,5 до 6,7 років).
Організація освітнього процесу в кожній групі відбувається планомірно та базується на річній програмі навчання. Заняття в дитячому садку «Волошка» плануються з урахуванням вікових, індивідуальних можливостей та потреб кожної дитини. Навчально-виховний процес відбувається за програмою «Українське довкілля». Тут велику увагу приділяють художньо-естетичного розвитку. Малювання, аплікація, ліпка сприяють розвитку у дитини дрібної моторики, формують творче мислення, пробуджують хист до різних занять.
У ЗДО «Волошка» працюють 14 працівників: 6 педагогів, медична сестра, музичний керівник, логопед та технічний персонал. Із дня відкриття закладу, очолює його завідувачка Катерина Олексіївна Резенко.
Для дітей, що належать до пільгового контингенту, зокрема, зростають у багатодітних родинах, мають батька-учасника АТО тощо, існує можливість відвідувати дитсадок за половину вартості або безкоштовно.
У «Волошці» зі сторони педагогічного колективу та медичної сестри велику увага приділяють охороні здоров’я дітей. Режим харчування цілком відповідає режиму його роботи. Основами організації харчування в дитсадку є збалансованість, різноманітність раціону, енергетична цінність якого максимально залежить від енерговитрат дітей.

Тож для закладу дошкільної освіти «Волошка» безпека вихованців та педагогів – завжди найвищий пріоритет.

наверх