Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Добрий день, Країно знань!

Вересень. Лагідні сонячні промінчики осяюють золотаве листя. Свіже повітря пронизане ніжним ароматом айстр і жоржин. Усміхнені і трішки розгублені першокласники йдуть на своє перше шкільне свято. Сьогодні у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста шкільна лінійка з нагоди свята першого дзвоника. Для 66 учнів цей дзвінок був першим у їх житті.
Із такою знаменною подією, школярів та педагогічний колектив прийшли привітати голова Козинської селищної ради Валерій Володимирович Гартік, секретар селищної ради Тетяна Григорівна Черванчук, директор Козинського будинку культури Інна Василівна Яцків-Бондаренко, представники депутатського корпусу Обухівської райради та батьківського комітету.
Директор школи Наталія Іванівна Феденко подякувала Козинськкій селищній раді за допомогу та піклування про підростаюче покоління козинців, за ремонт харчоблоку та нову, повністю оснащену спортивну залу. Батьківський комітет привітав та подякував директору школи Наталії Іванівні Феденко та завучу Тетяні Миколаївні Кобченко за багаторічну, плідну працю та любов до дітей.
Дещо не звичним, але дуже прогресивним був подарунок усім присутнім - танець школярів разом з учителями. Зворушливими стали віршовані рядки від першокласників та слова вдячності педагогам від одинадцятикласників.
Цього року у Козинській школі сформовано три перші класи. У країну знань маленьких козинців ведуть класоводи Бондаренко Анастасія Олегівна, Руських Леся Володимирівна та Гудзовська Світлана Василівна. Вони працюватимуть за програмою НУШ (Нової української школи), започаткованої минулого року.
Завершенням святкової лінійки стало традиційне відлуння першого дзвоника, що закликало усіх школярів до першого у новому навчальному році уроку.

наверх