Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДОДАТКОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

Епідемічна ситуація в Україні ускладнюється з кожним днем. Київ та область, зокрема Обухівський район ввійшли до переліку лідерів антирекорду захворюваності на коронавірус. Фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня. Саме на Великодні свята.
Щоб стримати цю хвилю епідемії, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КОДА, Обухівська РДА вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19:
1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13 квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06.год 00 хвили 21 квітня 2020).
2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.
5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:
– на 14 календарних днів запроваджуватипротиепідемічі обмежувальні заходи до такихсуб’єктів господарювання;
– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.
6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.
7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебування(проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

наверх