Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Допомога сусідам

Нещодавно голова Козинської селищної ради Валерій Володимирович Гартік разом зі спеціалістами виїжджали на залізничну станцію «Нові Безрадичі», де відбулися збори громадян, які проживають на межі села Старі Безрадичі та селища Козин.
Людей цікавило на якому етапі перебуває узаконення земельних ділянок, де розташовується їх будинок та споруди для ведення підсобного господарства. Адже вони користуються ними понад 35 років, але при цьому не можуть належним чином оформити право власності та іншу технічну документацію на житло та земельні ділянки. Тож Козинська селищна рада допомагає їм у вирішенні цього питання. Наші інженери-геодезисти, виміряли кожен земельний наділ та зробили кадастрові плани.
Наступним етапом стане клопотання громади щодо вилучення цієї земельної ділянки із лісового фонду для подальшої передачі в користування громадян.
Ще одним питанням, яке цікавило громаду, став ремонт дороги, яка сполучає станцію із залізничним переїздом.
Далі делегація із Козина поїхала на виїзну зустріч у село Тарасівку. Напередодні, до селищного голови Козина звернувся житель цього села Анатолій Нижник, який розповів про ряд проблемних питань, які накопилися протягом років, зокрема і благоустрій, та попросив допомогти у їх вирішенні. Валерій Володимирович виїхав на місце, ознайомився з проблематикою. «Ми запропонували виділити із бюджету Козина кошти у вигляді субвенції через районну раду для Старобезрадичівської сільської ради. Я уже поговорив із депутатським корпусом Козинської селищної ради і на найближчій сесії ми це питання вирішимо», - повідомив селищний голова.

наверх