Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДОРОГА, ЩОСПОЛУЧАЄ ЧОТИРИ ГРОМАДИ

Неодноразово на зустрічах із громадами сусідніх сіл Старі Безрадичі, Підгірці та Великі Дмитровичі піднімали питання прокладання нової дороги через лісовий масив, яка сполучатиме чотири населенні пункти: села Підгірці, Старі Безрадичі та Великі Дмитровичі з Козином.
Нещодавно на місці майбутньої дороги відбулася виїзна нарада спеціалістів Козинської селищної ради разом з селищним головою Валерієм Гартіком. Інженери-геодезисти зробили геодезичні зйомки та винесли точки дорожнього коридору на місцевості. Дану дорогу прокладатимуть на місці уже існуючої ґрунтової, що потребуватиме мінімальної вирубки дерев.
Тут заплановано прокласти дорогу, ширина якої становитиме 20 м та загальною протяжністю близько 4 км з асфальтним покриттям, яке відповідатиме усім нормам і стандартам. Згідно проекту заплановано дві смуги руху для автомобілів. Із обох сторін дороги будуть прокладені пішохідні тротуари та дві велосипедні доріжки. «Це буде паркова дорога з сучасним світлодіодним освітленням. Максимально зручна для усіх учасників дорожнього руху», - розповів Валерій Володимирович.
Наразі готується проект цієї дороги, наступним кроком стане затвердження його та саме будівництво. За словами спеціалістів, уже через рік дорогу, що сполучатиме чотири громади буде введено в експлуатацію. І для максимальної зручності громадян, в майбутньому, цією дорогою курсуватиме громадський транспорт.

наверх