Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ДВЕРІ МУЗЕЮ А.СОЛОВ ’ЯНЕНКА ВІДЧИНЕНІ ДЛЯ ЕКСКУРСАНТІВ

Музей Анатолія Солов’яненка у смт Козин внесено до екскурсійної програми, що носить назву «Романтична Обухівщина». Сьогодні до музею завітала екскурсійна група із Києва, у складі сорока осіб, педагогів однієї зі шкіл Києва.
Екскурсію проводив директор музею Євген Іванович Олійник. Який ознайомив присутніх із життям і творчістю співака, починаючи з його дитячих років, далі- роки навчання, професійний злет і, нарешті, найпродуктивніший період в творчості митця Анатолія Солов’яненка.
Екскурсанти побачили фотосвітлини, живописні портрети співака, панно, особисті речі А.Б.Солов’яненка, сценічні костюми, адресні папки на ім’я тенора , листи від вдячних слухачів, книги, платівки, диски і таке інше.
Особливо відвідувачам сподобався сценічний костюм, в якому Анатолій Борисович виконував партію герцога у «Риголетто». Також глядачам до вподоби був фрагмент фільму «Прелюдія долі», про життя великого тенора.
Екскурсовод Валентина Клименко розповіла, що до екскурсійної програми «Романтична Обухівщина» також входить візит до ще одного історичного місця Козинської ТГ, зокрема, пам’ятки архітектури, дерев’яної церква, побудованої за зразками архітектури часів Київської Русі у с.Підгірці.

наверх