Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Дякуємо за службу рятувальникам із 46 ДПРЧ смт Козин

Сьогодні Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік разом з секретарем ради Тетяною Григорівною Черванчук привітали рятувальників 46 ДПРЧ смт Козин та вручили подяки за сумлінне виконання своїх обов’язків. Зауважимо, що літо і осінь видалися по справжньому «спекотними». Через постійні пожежі лісів і торфовищ, поблизу Козина, рятувальникам доводилося працювати в посиленому режимі.
Як годиться гостям, очільник селища приїхав не з порожніми руками. Депутати Козинської селищної ради проголосували за виділення коштів із бюджету селища на потреби рятувальної частини.
А присутній на урочистостях підприємець Олександр Сас, презентував рятувальникам 22 комплекти обмундирування та запчастини до пожежного автомобіля ЗІЛ – 131.
46 ДПРЧ, яка розташовується на тироторії смт Козин одна з найбільших частин у Київській області. Сьогодні тут працюють 43 особи. Це рятувальники, водії, начальники караулів. Вони виїжджають на виклики не лише у Козині, а по всьому Обухівському районі.
Начальник рятувального підрозділу Євген Олександрович Михайлюк подякував гостям за увагу, і наголосив, що така допомога дуже важлива і вчасна для їх підрозділу. А самим рятувальникам приємно, що їх робота не залишається не поміченою.

наверх