Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЕТЮДИ ПРО ЖІНОК

Жінка - це неперевершений витвір природи, який не піддається ні вивченню, ні осмисленню. Це, ніби, космічний простір чуттєвості та магнетизму, без яких життя чоловіків не буде наповненим змістом. Про жінок говориться багато напередодні та в день 8-го Березня, а потім чоловіки забувають про всі ті компліменти, які так вишукано лунали тоді з їх вуст. А хіба жінки варті уваги лише один раз на рік?
Нещодавно вихованці народного аматорського драматичного колективу "Синій птах" вирішили по-театральному поговорити про прекрасну половину людства, запросивши поціновувачів своєї творчості на показ "Етюдів про жінок або жіночі портрети". На розсуд глядачів були представлені 2 історії, 2 етюди про різних жінок: за віком, характерами, вподобаннями, мріями і, навіть, дивацтвами. Кожна з героїнь цих міні-вистав має свій життєвий шлях, свої перемоги та поразки. І власне право на щастя. На сцені відбувалось театральне дійство, яке відгукнулося щирими емоціями в душах глядачів. Адже, з підмостків показувались
реальні життєві ситуації, що могли трапитись з будь-ким. А ще в "Легенді" та в "Очікуванні" (автор Василенко, переклад та обробка Ірини Корніюк) грали чарівні акторки - Людмила Іларіонівна Бондаренко (у неї була прем’єра), Дарина Заїка та Валентина Майстренко. Не обійшлося і без підтримки колег-чоловіків: Богдана Тухто та Назарія Яроша. Поруч зі своїми вихованцями зіграла керівник колективу, Ірина Миколаївна Корніюк. " Чесно кажучи, я давно хотіла побувати не лише в ролі режисера, а й акторки. І така нагода мені трапилась саме під час показу цих вистав. Я отримала неповторні відчуття від перебування на сцені в образі Тітки. А ще я довела давню істину - починати втілювати свої бажання ніколи не пізно!" - так поділилась своїми враженнями від дійства Ірина Миколаївна.
У козинських театралів є багато планів на наступний театральний сезон і вони сподіваються , що їм вдасться їх втілити. А ми бажаємо "Синьому птаху" подальших творчих злетів та досягнень!
Переглянути вистави "Легенда" та "Очікування" можна на ютуб-каналі колективу.

https://youtu.be/LjFsbY-Ndik

https://youtu.be/bgJCxk4RXmw

наверх