Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ «KOZINFEST»

Щоразу готуючись до відзначення Дня Козина організатори вигадують щось нове і цікаве, що стає «родзинкою» головного свята селища. Цього року вперше, у рамках святкування Дня Козина провели фестиваль творчості «Kozinfest».
Адміністратор Козинського Будинку культури Світлана Олексіївна Бутенко розповіла, що Козинська територіальна громада багата творчими талантами. Тому дуже хотілося створити якийсь творчий майданчик, де кожен колектив зможе, як найкраще відкритися перед глядачем представивши свої творчі надбання. «Ми вирішили започаткувати такий фестиваль, який у майбутньому переросте у самостійний захід, та стане особливістю нашого краю», - розповіла Світлана Олексіївна.
У фестивалі творчості «Kozinfest» взяли участь хорові колекиви: «Українська пісня» (смт Козин),«Вишиванка» (с.Старі Безрадичі), «Дмитрівчани»( с.Великі Дмитровичі) та «Підгорянка» (с.Підгірці). А також вокальний колектив «Веселі сусіди» з Козина.
Коли на сцену виходили хори, площа перед Будинком культури наповнювалась дзвінким різнобарв’ям народних голосів. Вони виконували, як народні пісні, так і авторські твори. Лунали патріотичні пісні, щемливо-ліричні та жартівливі українські народні пісні.
Цікавим вкрапленням фестивальної програми став фрагмент показу народного традиційного вбрання Обухівщини під назвою «Правічне Дерево Життя» від Обухівськського народного мистецького центр ГО «Творча спадщина» та Обухівських волонтерів ГО «Материнське серце», які привітали козинців з Днем селища.
Голова ГО«Творча спадщина» та учасниця показу Ольга Матвійчук розповіла, що усі костюми справжні, це не репродукція. Дехто із учасниць дефіле демонстрували вбрання своїх мам та бабусь.
У ході урочистої частини фестивалю творчості «Kozinfest» усім колективам, які взяли участь у заході вручили дипломи від імені Козинської селищної ради. Нагородження проводили директор Козинського Будинку культури Інна Василівна Яцків-Бондаренко та адміністратор закладу Світлана Олексіївна Бутенко. Вони подякували усім учасникам та відзначили, що після такого потужного старту, фестиваль приречений на успіх.

наверх