Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Гарний господар - успішний підприємець

У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. Це талановиті, сильні, енергійні люди, які на власний страх і ризик створюють і розвивають малий і середній бізнес. Одним із таких підприємців у Козині є Юрій Михайлович Загородній. Чоловік відкрив магазин у якому можна купити будь-який господарський крам: від шурупів та гайок до електричних інструментів, фарб, інвентарю для саду і городу, тощо. Із 1996 року він займається підприємницькою діяльністю. Спочатку працював на Куренівському ринку, а згодом, у 2008 році вирішив відкрити власний магазин. «У Козині на той момент не було подібного магазину, де можна було б купити усе необхідне для проведення електрики, встановлення сантехніки, для городніх робіт чи будь-яких справ по господарству. Щоб заради кріплення не потрібно було б кудись їхати. Тому вирішив продавати саме ці товари», - розповів Юрій Михайлович. Свій магазин підприємець порівнює з гаражем, адже тут як в хорошого господаря є усе для ведення господарства.
Свого часу чоловік працював водієм в Обухівському лісництві. Але життя змусило вдатися до підприємницької діяльності. «Та я і не шкодую. І навряд чи тепер зміг би працювати на когось», - розповідає підприємець, - «це наш сімейний бізнес». Тут йому допомагають дружина Валентина та донька Світлана. Хоча у крамниці товари здебільшого для чоловіків, але Світлана швидко розібралась з усім і тепер стала «правою рукою» та незамінною помічницею у магазині, адже вона з перших днів відкриття працює тут.
Будь-яке ведення підприємницької діяльності передбачає ризики. І як завбачливий господар, Юрій Загородній намагається прорахувати такі ризики. Всю бухгалтерію, податкову звітність чоловік веде сам. Розповідає, що за спрощеною системою оподаткування вести звітність легше, але ж сама система далеко не досконала.
Протягом усього дня до крамниці приходять покупці. Одним із яких є Віталій Кирда, який проживає у Козині і є частим відвідувачем магазину. Чоловік розповів, що тут не просто можна купити необхідну деталь чи інструмент, а й отримати кваліфіковану пораду від Юрія Загороднього та навіть допомогу.
Тож, ми бажаємо шановним підприємцям успіхів у ведені бізнесу, реалізації всіх добрих намірів та починань. А також, зичимо витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною!

наверх