Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ГАРНУ ҐАЗДИНЮ ЛЮДИ БАЧАТЬ ПО ЇЇ ГОСПОДІ

Маючи гарні організаційні якості та скрупульозність до деталей, а також особливе ставлення до чистоти, Тимченко Ірина Сергіївна прийшла працювати завідуючою господарчою часиною у Козинський будинок культури. Саме вона матеріально-відповідальна особа закладу. На тендітні плечі цієї жінки покладена титанічна робота з організації та контролю ремонтів, проведення закупівель, контролю персоналу, а також дотримання чистоти у приміщеннях і на прилеглій території.
Ірина Сергіїівна проводить закупівлі усього, що потрібно в будинок культури, починаючи від миючих і дезінфікуючих засобів, та закінчуючи меблями.
Нещодавно, завдяки Козинській селищній раді, для творчих колективів Будинку культури було закуплено народні костюми для танцювальних колективів, бальні плаття та взуття. Для того аби урізноманітнити художні номери творчих колективів, адміністрація закуповує інвентар та приладдя. Цього разу такий інвентар придбали для народного циркового колективу «Бурлеск».
За час карантину Ірина Сергіївна разом з комірником Світланою Євгенівною Яцків провели повну інвентаризацію. Навели лад у всіх підсобних приміщеннях, костюмерних. А також зробили дві гардеробні кімнати та повністю їх обладнали полицями, шафами.
За фахом пані Ірина медична сестра, але про зміну професії вона зовсім не шкодує. «До своєї роботи, я підхожу по-господарськи. Намагаюсь усе робити, як удома. За усім простежити, вчасно замовити і нічого не пропустити», - розповіла завгосп. «Мені легко працювати ще й тому, що у Будинку культури дуже хороший колектив, усі чуйні, допомагають та відгукуються при першому зверненні. Із дівчатами прибиральницями ми одразу порозумілися. Кожен намагається виконувати свою роботу вчасно та якісно».
А ще жінка поділилася, що роботи доводиться виконувати багато, але їй вона подобається. От тільки тепер для домашніх справ мало часу залишається», - сміється жінка.

наверх