Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

А сотню вже зустріли небеса.
Летіли легко, хоч Майдан ридав.
І з кров´ю перемішана сльоза,
А батько сина ще не відпускав…

Свобода, гідність, відвага та честь об’єднали українців під час Революції Гідності.
20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Людей, які поклали своє життя на вівтар незалежності та європейського майбутнього України.
Цьогоріч відзначають 7-мі роковини кривавих подій під час Революції гідності, коли загинули понад 100 протестувальників.
Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в усіх школах Козинської ТГ відбулися тематичні заходи.
- Учні та вчителі молодших класів Великодмитровицької ЗОШ І-ІІІ ст. приєдналися до тихої акції вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті» . Учні 5-11 класів влаштували флеш-моб «Нові часи - нові герої». Діти розвішували червоні маки на стенді з картою України.
Червоні маки - як символ пам’яті жертв, які віддали своє життя заради нашого майбутнього.

- До тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні долучилися і учні та вчителі Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тут відбулася Міжнародна акція вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели на сторожі пам‘яті". Також у школі відбувалися тематичні виховні години, відеолекторії, створення лепбуків та тематичної інсталяції.

- Вчителі Старобезрадичівської ЗОШ провели тематичні заходи, бесіди про масові акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 - лютому 2014 років та запалили свічки на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Герої не вмирають. Їх дух незламний і безсмертний. Слава Героям!

наверх