Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Готуємо новорічну прикрасу

Уже стало гарною традицією напередодні новорічних свят у Козинському будинку культури проводити майстер-класи із виготовлення новорічних іграшок. Протягом тижня учні 1- 4 класів Козинської ЗОШ виготовляють новорічні віночки. Навчає їх цьому керівник гуртка з декоративно-прикладного мистецтва "Творча майстерня" Наталія Макарчук. Вона заздалегідь підготувала картонові заготівки. За кошти Козинської селищної ради, будинок культури закупив усі необхідні матеріали для рукоділля. А юним митцям потрібно лише застосувати трішки фантазії та хисту, аби в маленьких дитячих рученятах народилась оригінальна ялинкова прикраса, що стане не лише гарним доповненням до новорічної красуні – ялинки, а й хорошим сувеніром на згадку.
Учителька Козинської ЗОШ Світлана Євгенівна Пархоменко розповіла, що діти з нетерпінням чекали цього майстер-класу, адже подібні заходи дуже цікаві та корисні для дітей: розвивають художнє мислення дитини, дрібну моторику рук, спонукають до творчості.
Учень 2 класу Михайло Загородній уже другий рік бере участь у майстер-класі. Хлопчик розповів, що йому цікаво власноруч виготовляти різні поробки, та прикрашати ними ялинку. А Мілана Прощенко з особливою старанністю готує новорічну прикрасу, адже дівчинка подарує її своїй мамі.
Наталія Вікторівна Макарчук розповіла, що дуже багато бажаючих навчитися виготовляти новорічні сувеніри, тому цього року вирішили окрім школярів, провести такі навчання для усіх охочих. Тож у четвер та п’ятницю у вечірній час будуть проводитись майстер-класи з розпису дерев’яних іграшок.

наверх