Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

І новорічне деревце маємо, і ялинку зберегли

Неординарно та креативно до прикрашання новорічних ялинок підійшли учні Козинсьокої ЗОШ І-ІІІ ступенів. Власне, і самі ялинки у них теж дуже не звичні, а виготовлені власноруч, використовуючи підручні засоби.
«Цього року ми запропонували нашим школярам взяти участь в акції «Збережи ялинку» та виготовити альтернативні варіанти справжнім новорічним деревцям. Діти з великим захопленням поставилися до такого завдання. Кожен клас продемонстрував неабияку фантазію та креатив. І як результат – ми маємо чудову виставку ялинок», - розповіла педагог-організатор Аліна Олександрівна Недашковська.
На виставці представлені дизайнерські ялинки із картону, ниток, будівельної сітки, атласних стрічок та пап’є-маше. 5-Б клас презентував новорічне дерево із повітряних кульок. Також тут були їстівні ялинки із цукерок та пакетиків чаю, вишукана ялинка із макаронних виробів та ялинка із фотографій. Усе це роботи учнів Козинської школи. Усі вони відрізняються і технікою виконання, і своїм виглядом.
Також на виставці ялинок була представлена інсталяція від освітян. Ялинку від вчителів придумали та втілили задум у життя Аліна Олександрівна разом з вчителем образотворчого мистецтва Наталією Іванівною Лимаренко. Відповідальною за організацію виставки була заступник директора з виховної роботи Людмила Іларіонівна Бондаренко.
Завдяки спільній роботі дітей, батьків та вчителів, фойє школи перетворилося на святковий ліс, у якому витає передноворічний настрій та відчуття справжнього свята.

наверх