Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

І ЗНОВУ БОРОТЬБА З ЛІКВІДАЦІЄЮ СТИХІЙНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ

Стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Такі смітники є у лісах, на полях, лугах. Купи сміття викидаються і на узбіччя доріг. Окрім неестетичності, ці гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я. На жаль, у цьому Козин не став виключенням.
Протягом кількох тижнів працівники ТОВ «МАЄТОК-2009» наводили лад на території Заказника «Козинський» та прибирали на узбіччі дороги по вулиці Старокиївській. Працівникам з благоустрою довелося прибирати чотири стихійних сміттєзвалища. Було вивезено близько 200 метрів кубічних сміття. Це і пластик, і будівельний брухт, листя та гілля, інші органічні рештки.
Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. І особи, які порушили закон, несуть дисциплінарну, адміністративну чи цивільну відповідальність .
Але, оскільки, зазвичай, такі порушники невідомі, відповідальність за ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на своїй території покладається на органи місцевого самоврядування. У даному випадку на Козинську селищну раду.

наверх