Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

І ЗНОВУ ПРО ФУТБОЛ…

Після минулорічного виступу у чемпіонаті району з футболу, участь в обласній першості для футболістів із команди «Дніпро» Козин стала новим викликом, до якого досвідчені спортсмени ринули з ентузіазмом.
«Першу половину сезону колектив формувався. Приходили нові гравці, які одразу ставали своїми у нашій дружній футбольній сім’ї. Ми поступово набирали форму. Впродовж усього чемпіонату, у команді панувала чудова атмосфера, а взаємоповага та підтримка між гравцями створювали незламний дух, позитивний настрій та зразкові колективні відносини як під час тренувань і матчів, так і за межами поля», - розповів тренер команди Ігор Павлович Жук
На жаль футболістам із Козина не вдалося посісти призових місць, але наша команда помітно прогресувала. Кілька гравців навіть отримали індивідуальні нагороди. Міцний і нестримний форвард Амара Соума забивши 23 м’ячі у ворота суперників, став кращим бомбардиром. А граючий тренер Андрій Петрович Кобченко провів усі матчі з першої до останньої хвилини чемпіонату. З чим ми вітаємо їх!
«Можна багато говорити про те, що ми заслуговували на більше та були за крок до трійки лідерів, але результат – на табло» - зазначив тренер «Дніпра». У майбутньому будемо працювати наполегливіше над покращенням та вдосконаленням гри. Попереду ще багато перемог, титулів та емоцій.

наверх