Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СПОРТИВНЕ МАЙБУТНЄ ГРОМАДИ

Фахівці із Козина уже мають досвід будівництва футбольних полів із найкращим, якісним покриттям. Знають яке саме поле, якого розміру та формату найефективніше та економічно доцільніше для невеликих населених пунктів, таких як Старі Безрадичі, Дмитровичі та Підгірці. Це поле розміром 60 на 40м зі штучним покриттям. Особливістю такого покриття є те, що воно встановлюватиметься за новітньою технологією без використання гумової крихти, яка не шкодитиме здоров’ю футболістів та є екологічно чистою. Дане покриття істотно знизить екстремальні навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби спортсменів.
Ці футбольні поля будуть розмічені таким чином, щоб утворилися 2 маленьких поля, на яких тренуватимуться наймолодші футболісти до 10років.
У новому адміністративному центрі Кознської ОТГ буде велике ігрове поле з натуральним покриттям. Там можна буде проводити товариські зустрічі та повноцінні турніри.
Також поряд зі школами заплановано побудувати спортивні майданчики для гри у волейбол та баскетбол. Та встановити бігові доріжки, які будуть облаштовані не наливним способом, а клеєні. Оскільки їх термін експлуатації значно триваліший.
Окрім того, планується встановили вуличний тренажерний майданчик зі спортивним приладдям для різних груп м’язів. Та тенісні корти. І відкрити спортивні секції, залучивши професійних тренерів з цього виду спорту.

наверх