Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Із якими питаннями зверталися козинці до першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації

Учора в Козинській селищній раді прийом громадян проводив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Іванович Скляров. Він зустрівся із громадянами, дізнався про глобальні проблеми, які турбують козинців. Зокрема, людей цікавили питання відсутності нового кладовища. Оскільки місць для поховання на старому цвинтарі майже не залишилось, то тема відкриття нового кладовища, одна із найактуальніших на сьогоднішній день.
Також прозвучало питання проблеми з освітленням на дорозі Київ-Обухів (від смт. Козин до зупинки «Плюти). На сьогодні ця ділянка дороги взагалі не освічується у темну пору доби. Але оскільки дорога належить Державній службі автомобільних доріг України (Укравтодор), то Козинська селищна рада немає права витрачати бюджетні кошті на об’єкти, які їй не належать. Тож громадяни звернулися із цим запитанням до заступника голови Київської обласної державної адміністрації.
Жителя Козина Василя Григоровича Колінченка цікавить тема децентралізації, створення Козинської ОТГ та погодження проекту щодо встановлення меж м. Києва. Олександр Іванович пообіцяв розібратися з усіма питаннями та посприяти їх швидкому вирішенню.

наверх