Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

IV ЩОРІЧНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК КОЗИНА» ПРОЙШОВ У СЕЛИЩІ

Протягом тижня Козин став епіцентром футбольного руху серед дітей та юнаків. Адже тут пройшов IV щорічний футбольний турнір «Кубок Козина 2021». У цьому футбольному святі взяли участь близько 40 команд з усієї Київської області та деяких регіонів України. А це понад 720 учасників 2014-2006 років народження .
Протягом 7 днів юні футболісти боролися за кубок. Це була цікава і змістовна гра. Сильні команди-суперники склали достойну конкуренцію. Незважаючи на юний вік футболістів, вони продемонстрували високий рівень гри і чесну боротьбу.
За результатними ігор переможцями та володарями кубку Козина стала команда «Zaspa» (Козин) 2010 р.н.
Омріяний Кубок переможцям вручав селищний голова Валерій Гартік, який подякував усім учасникам турніру за участь та привітав футболістів «Заспи» з цією знаковою перемогою, яка дозволяє їм піднятися щаблем вище, на шляху до спортивного олімпу.
На урочистостях з нагоди закриття турніру «Кубок Козина 2021» були присутні почесний президент клубу ФК «Zaspa» і депутат Козинської селищної ради Віталій Малоокий та засновник клубу і співорганізатор заходу Юрій Іванов.
Віталій Анатолійович подякував тренерам за їх самовіддану роботу та хорошу підготовку футболістів.
Високу організацію турніру відмітили гості заходу. За це щира подяка депутатові Козинської селищної ради та головному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Олександру Волошину.

наверх