Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА ТВОРЧОСТІ

Карантин і обмежувальні заходи пов’язані з ним внесли корективи у звичний ритм роботи та життєдіяльності багатьох підприємств, організацій. До нового стилю роботи довелося призвичаюватися і Козинському будинку культури. Керівники танцювальних колективів, які працюють у закладі, проводять онлайн заняття для своїх вихованців. А творчий актив будинку культури виготовили та продемонстрували кілька відеороликів приурочених 34-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС та 75-ти річчю Дня Перемоги.
«Оскільки, через карантин ми не можемо проводити культмасові заходи, але і не могли залишити без уваги ці дві визначні для нашої країни події День Перемоги та річницю аварії на Чорнобильській АЕС. Тому наш творчий колектив вирішив саме в такий спосіб відзначити ці дві дати. Адже до цих подій мають причетність багато наших односельців», - розповіла адміністратор будинку культури Світлана Олексіївна Бутенко.
«Ідею втілювали всі разом. Текст до роликів написала Світлана Олексіївна. Монтували відео сценарист Анна Зєнкова та звукорежисер Дмитро Суліма. Була пророблена велика робота з фотоархівами, їх потрібно було віднайти та відсортувати», - розповіла директор Козинського будинку культури Інна Василівна Яцків-Бондаренко.
Здавалось би коротке відео тривалістю до 10 хвилин, для пересічного глядача, це не надно складна робота. Але запевняємо вас, що це дуже трудоємка робота, результат якої був високо оцінений глядачами. Тож, можна з впевненістю сказати, що творчих людей не зупинити навіть жорсткими рамками карантину.
Вони і надалі працюють, розвиваються, розширюють простір для творчості опановуючи нові технології.

наверх