Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КОЛЕКТИВ «МРІЯ» НА ШЛЯХУ ДО ЗДІЙСНЕННЯ СВОЇХ МРІЙ

Осінь – щедра пора не лише у природі, а й на успіхи талановитих дітей Козинської ТГ. Нещодавно вихованці вокального ансамблю "Мрія" з Підгірців, Козинської ТГ посіли ІІ місце у Міжнародному конкурсі-фестивалі "Квітуча Україна. Барвиста осінь 2021". З- поміж сотні учасників з різних країн ближнього зарубіжжя та усієї України, колектив «Мрія» посів гідне місце в номінації "Естрадний вокал", змішана група.
«Ми виступали з піснею"Понад плаєм" сучасної виконавиці Соні Кей. Це активна, драйвова пісня, яку діти обрали саме для участі в цьому конкурсі. І готували її майже два місяці», - розповіла Керівник колективу Ольга Віталіївна Перепелиця.
За словами жінки, її підопічні уже ввосьме беруть участь у цьому Міжнародному конкурсі. Але після тривалого часу карантинних обмежень та участі в онлайн конкурсах, цього разу колектив «Мрія» вирішили виступити «наживо" перед журі та глядачами. Тож хвилювання і відповідальність були значно більшими, але діти отримали позитивні емоції, нові враження та цікавий досвід.
У фіналі конкурсу усіх учасників вокального ансамблю "Мрія" нагороджено грамотами, медалями та кубком. А керівникові колективу Ользі Перепелиці вручили подяку за гарну, професійну підготовку її підопічних.
Наразі, колектив готується до участі у новому фестивалі-конкурсі «Зимові барви».

наверх