Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КОЛЕКТИВ «ПІДГОРЯНКА»: З ПІСНЕЮ ПО ЖИТТЮ…

Масляна пройшла кілька днів тому, а згадуємо про неї ми і сьогодні. Адже на святкуванні Масляної в аутлет-містечку «Мануфактура» бажаними гостями був Підгірцівский колектив «Підгорянка» (художній керівник Юрій Балджі). Запальні та колоритні жінки стали справжньою окрасою заходу та додали йому гарного настрою та особливої атмосфери.
Вокальному аматорському колективу «Підгорянка» - 15 років. Він знаний далеко за межами рідного села. Він є лауреатом конкурсу-фестивалю «Сорочинський ярмарок», учасниками традиційних заходів, які проходять у с.Пирогів. Колектив «Підгорянка» брав участь у телепередачі «Фольк UА», а також вони мають власну сторінку в інтернет мережі.
Уже два роки художнім керівником колективу є Юрій Анатолійович Балджі. За словами учасниць, саме цей час можна назвати «розквітом» колективу. Адже Юрій Анатолійович зумів знайти особливий підхід до кожної учасниці. Та і жінки його поважають, цінують і прислухаються до нього.
Репертуар «Підгорянки» - здебільшого це народні пісні, а родзинкою є авторські твори, як наприклад «Пісня про село» ( автор слів Тетяна Поремська, музика - Юрій Балджі).
Сьогодні у колективі «Підгорянка» займаються жінки різного віку. Є у колективі і чоловік Володимир Артемович Таран. Саме йому відведено дуже відповідальну роль. Адже усі чоловічі партії покладено саме на його плечі. І хоча в «Підгорянці» 8 учасниць і лише один чоловік, все ж він запевняє, що йому легко і комфортно бути у такому чудовому жіночому колективі. Вони часто збираються і поза репетиціями на святкування днів народжень чи інших свят і обов’язково співають!
Одна з учасниць колективу Лідія Шишкіна розповіла, що незважаючи на різні професії учасниць колективу, різні інтереси та захоплення, усіх їх поєднала любов до творчості, до пісні, яка супроводжує їх по життю. А ще - атмосфера в колективі та уважне ставлення керівника до своїх підопічних.

наверх