Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Коли навчання в радість

Відтепер підготовка малюків до школи стала ще цікавішою, розмаїтішою та прогресивнішою. Адже вихователі старших груп ДНЗ «Ялиночка» у роботі з вихованцями використовують інтерактивні дошки. Вихователь-методист ДНЗ «Ялиночка» Юлія Фокас розповіла, що Козинська селищна рада подарувала садку дві інтерактивні дошки з відповідним програмним забезпеченням.
Інтерактивна дошка - це гнучкий інструмент, що об’єднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп’ютера. У комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого, можна відкрити будь-який комп’ютерний додаток або сторінку в Інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати.
«Ми працюємо за програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Згідно неї передбачено застосування великої кількості аудіо та відеоматеріалів, які тепер з легкістю можна знайти за допомогою цього пристрою», - розповіла вихователь старшої групи « Веселка» Людмила Прокопенко.
Вихователь старшої групи «Калинка» Валентина Загородня зазначила, що завдяки інтерактивній дошці готувати та проводити заняття для малюків стало набагато легше. Адже раніше доводилось відшуковувати дидактичні матеріали із різних джерел. А тепер усе можна знайти за допомогою інтерактивної дошки.
Заняття стали змістовнішими і цікавішими. Дітям демонструють ігри навчального характеру, мультфільми, картини, тощо. Та і самі малюки із задоволенням бавляться цим «чудом технічного прогресу».

наверх