Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Команда Козинської ЗОШ ввійшла до трійки призерів у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл"("Джура")

Ось і завершився районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура"), що пройшов у Козині, на території Заказника "Домахи". У грі взяли участь 14 команд із закладів загальної середньої освіти Обухівського району, серед яких і команда смт Козин «Козинські козаки», яку представляли Богдан Надвернюк, Вероніка Осіпова, Назар Рудик, Зоряна Гончар, Євгеній Поліщук, Анна Володько, Іван Павлик, Артем Онуфрійчук.
У ході військово-патріотичної гри «Джура», учасникам довелося змагатися у конкурсах: "Топографія", Ватра", "Впоряд", "Рятівник", стрільбі з пневматичної зброї, подолати туристсько-спортивну смугу перешкод "Орієнтування". взяти участь в інтелектуальній грі-вікторині "Відун", звіті "Добре діло".
Учасники продемонстрували неабиякі уміння, хороші навики та гарну підготовку у конкурсах. Команда Козинської школи, рій «Козинські козаки» успішно виступила в конкурсі "Впоряд", посівши ІІ місце. Продемонстрували високі результати у стрільбі з пневматичної зброї (ІІ місце), наданні долікарської допомоги та елементах рятувальних робіт (ІІІ місце).
За загальними результатами змагань рій «Козинські козаки» виборов третє місце. За що отримали почесні нагороди та пам’ятні подарунки.
За допомогу у підготовці заходу, організатори висловлюють щиру вдячність Козинському селищному голові Валерію Володимировичу Гартіку, комунальним службам селища. А самі учасники вдячні директору Козинської ЗОШ І -ІІІ ступенів Наталії Іванівні Феденко та педагогічному колективу, усім хто допомагав і підтримував нашу команду.

наверх