Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КОЗИНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ РОЗПОЧИНАЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Із початком осені Козинська школа мистецтв розпочала новий навчальний рік. Звичайно пандемія внесли корективи в роботу закладу, але колектив школи мистецтв з великою радістю повідомляє, що ми готові приймати учнів на навчання!
Директор Козинської школи мистецтв Наталія Дмитрівна Назарчук на сторінці facebook висловловила велику подяку органам місцевого самоврядування та селищному голові Валерію Володимировичу Гартіку за турботу та піклування. «Найперше, створено технічні умови для роботи онлайн (проведений високошвидкісний інтернет, придбано 4 ноутбуки, фотокамера). Також селищна рада потурбувалась про наше здоров’я і забезпечила школу дезинфікуючими засобами, термометром, засобами індивідуального захисту. Зроблено ремонт санвузла та водонасосної станції. Придбано сушку для рук. Також для підтримання порядку на території закладу, придбано контейнер для сміття, велосипедна стійка і лавочки», - зазначила Наталія Дмитрівна.
Навчальний процес у Козинській школі мистецтв проходитиме у звичному режимі. Проводитимуться індивідуальні та групові заняття. Клас образотворчого мистецтва при гарних погодних умовах працюватиме просто неба. Також згідно тимчасових рекомендацій МОЗ та задля безпеки здоров’я учнів та викладачів, адміністрацією школи мистецтв розроблено правила поведінки у закладі. З ними можна ознайомитися при вході у заклад.

наверх