Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КОЗИНСЬКА ВОКАЛІСТКА ВИБОРОЛА ПЕРЕМОГУ У КОНКУРСІ «ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ»

Про те, що на карантині учні Козинської дитячої школи мистецтв не гаяли часу даремно. Свідчать результати їх участі у творчих конкурсах та фестивалях. Одразу, як були зняті карантинні обмеження, після майже річної перерви, талановиті козинці взяли участь у першому не дистанційному Міжнародному конкурсі " Талановиті діти України". У якому брали участь діти з Києва і Київської області, Сєвєродонецька, Херсона, Шепетівки, Запоріжжя. Козинську школу мистецтв у цьому заході представляла маленька зірочка Думітро Софія, вихованка викладача вокалу - Бойко Богдани Миколаївни та концертмейстера - Дворянин Людмили Вікторівни. Софійка виступала в номінації академічний вокал з піснею "Нетерпляча сова" і виборола Першу премію.
«Емоції і почуття від спілкування наживо з членами журі, слухачами, іншими конкурсантами та колегам - не передати словам!» - розповіла Богдана Миколаївна. Приємною несподіванкою було те, що головою журі цього конкурсу стала талановита композиторка, Заслужена артистка України - Леся Горова. Всі учасники конкурсу мали змогу познайомитись та поспілкуватись з нашою видатною сучасницею.
Конкурс проходив з усіма карантинними обмеженнями - конкурсанти виступали блоками, невеликими групами. Кожному учаснику був призначений всій час, все було злагоджено та професійно організованого завдяки директору фестивалю Людмилі Пісковській. Викладачів Козинської школи мистецтв Бойко Б.М. та Дворянин Л.В. за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді було нагороджено дипломами.

наверх