Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КОЗИНСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ТА СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС ЗАБЕЗПЕЧЕНО УСІМА НЕОБХІДНИМИ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ

За чотири місяці карантину, багато козинців на собі відчули потребу у відвідуванні Спортивного комплексу, а творчі особистості – необхідність занять у гуртках художньої самодіяльності, які працюють на базі Будинку культури. Але всі розуміють, що заняття спортом та культурний розвиток громадян, у першу чергу повинен бути абсолютно безпечним для здоров’я.
Готуючись до наступного етапу послаблення карантинних заборон та з метою забезпечення усіх необхідних засобів захисту від коронавірусу, Козинська селищна рада закупила для структурного підрозділу Будинку культури дезінфікуючі засоби: антисептик для рук, хлоровмісні засоби для обробки приміщень, дезінфекційні килимки, що наповнюються спеціальними дизрозчинами для обробки підошов взуття. Окрім того, закуплено засоби індивідуального догляду: маски та нітрилові рукавички. Усім відвідувачам закладу культури та спортивного комплексу проводять температурний скринінг при вході. Прибиральниці щокілька годин здійснюють прибирання приміщень та їх обробку спеціальними дизінфікуючими розчинами.
У вбиральнях та на вході до закладу організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. А нещодавно, було закуплено стійки для дезінфекції рук. Це дозволяє уникнути ризиків здоров’ю, а також знизити захворюваність. Обладнання дозволяє обробляти руки та поверхні. Стійка оснащується дозатором, який видає оптимальну кількість антисептика. Досить піднести руки до позначеної зони, щоб обробити їх від мікробів.
Тож, як бачимо Козинський будинок культури та Спортивний комплекс повністю забезпечені усім необхідним у протидії поширенню вірусної інфекції і коли стане можливим вони відкриють двері для своїх відвідувачів.

наверх