Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КОЗИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РЕМОНТУ У ШКОЛІ

Майже рік тривав капітальний ремонт усього приміщення Козинської ЗОШ, який повністю фінансувався із бюджету Козинської селищної ради. Та був на особистому контролі Валерія Володимировича Гартіка
За цей час було відремонтовано класні кімнати, вбиральні, адміністративні та побутові приміщень: пофарбовано стіни та стелю, застелено новий леноліум, замінено електропроводку та світильники. Замінено всі зношені існуючі системи водопостачання, каналізації, опалення та електропостачання на нові, а також улаштовано систему приточно-витяжної вентиляції класів та приміщень.
Згідно діючих санітарних, технологічних та естетичних вимог оновлено бібліотеку, медпункт, компʼютерні класи, кабінети праці та актову залу.
Повністю зроблено ремонт коридорів та фойє на першому і другого поверхах.
Задля безпеки дітей, на першому поверсі облаштували кімнати охорони. Планується установити внутрішні та зовнішні системи відео нагляду.
Сьогодні вранці Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік разом директором школи Наталією Іванівною Феденко проінспектували якість виконання робіт. Підсумовуючи побачене Валерій Володимирович запевнив, що заклад на 100% готовий до нового навчального року.

наверх