Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Кубок Козина з футболу залишиться у селищі

Протягом трьох днів у Козині тривав футбольний турнір «Кубок Козина», у якому взяли участь 20 команд з Київської області. Тут були представлені команди з Білої Церкви, Вишгорода, Броварів, Обухова, Києва та Козина, 2009 та 2010 р.н.
Це була цікава і змістовна гра. Сильні команди-суперники склали достойну конкуренцію. Та незважаючи на зовсім юний вік футболістів, вони продемонстрували високий рівень гри і чесну боротьбу.
За результатними ігор, переможцями та володарями кубку Козина стали команда «Дніпро» (Козин) 2009 р.н.
Кубок Козина переможцям вручав селищний голова Валерій Гартік, який зазначив: «Радий, що ми обрали правильний напрямок, коли одним із пріоритетних завдань, поставили розвиток саме спортивної інфраструктури селища. Коли відкрили футбольну академію «Дніпро» (Козин) для того, щоб навчити дітей професійному футболу, прищепити любов до цього виду спорту. І на сьогодні ми маємо вже позитивні результати. І мені особливо приємно, що перемогу здобула саме наша команда «Дніпро» (Козин). З чим я хочу вас привітати та побажати вам спортивної наснаги, бажання йти далі та перемагати».
Зауважимо, що цей футбольний турнір проходив на новому футбольному полі і гравці мали змогу першими протестувати його. По закінченню ігор, футболісти - гості відзначили, високий ґатунок футбольного покриття поля та зізналися, що на подібних полях вони грають вперше.

наверх