Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

КВІТКОВИЙ РАЙ НА ПОДВІР’Ї

Квіти! Ми так радіємо, коли бачимо їх, вони прикрашають наше життя своїми кольорами та ароматами! Не дивно, що про їх красу складено багато легенд, міфів, вона оспівана у поезії.
Квітами прикрашають інтер’єр, вони є невід’ємним атрибутом будь-якого заходу, елементом декору урочистостей. Та, безумовно, квіти – окраса всілякого подвір’я. Усе це завдяки невтомній праці та безмежній фантазії господинь-квітникарок, які з ранньої весни до пізньої осені пораються на клумбах, створюючи у Козині острівці квітучих оаз.
Подвір’я родини Загородніх із впевненістю можна назвати квітковим раєм. Адже тут буйним цвітом квітнуть клумби, за якими доглядає господиня двору Аліна Загородня. У неї подвір’я поділено на клумби, де ростуть феєричні айстри, гордовиті лілеї, садові гвоздики, духмяні кущі чорнобривців та пеларгонії, які квітнуть аж до морозів, та розмаїття вишуканих троянд. Саме цю «королеву квіткового царства» найбільше полюбляє квітникарка. Адже вони не просто радують око, а й мають дивовижний аромат. Саме у догляді за трояндами, квітникарці допомагає її чоловік Олександр, адже ця рослина потребує ретельного догляду: підживлення, обрізання, поливу та підготовки до зимового періоду.
Квітники на подвір’ї Загородніх, відрізняються кількістю та розмаїттям квітів, композиційною завершеністю та яскравістю кольорів. Тут є і альпійська гірка, затишний куточок з плетеним тином та декоративними соняшниками в українському стилі. А альтанка, для літнього відпочинку оздоблена корзинами з ампельними петуніями.
Щороку, квітникарка додає до свого квітника нових саджанців. Насіння купує на базарі, обмінюється із сусідами або ж замовляє по Інтернету.
На запитання чи важко доглядати за усією цією красою, Аліна з посмішкою відповідає, що коли робиш щось із любов’ю, то це зовсім не важко. Та і квітами вона захоплювалася ще з дитинства, а коли перейшла жити до власного будинку, то свою маленьку мрію зуміла реалізувати. А результат її роботи приносить велике естетичне задоволення, відволікає від буденності та просто радує око.

наверх