Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЛІКАРІ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

Коронавірус у Козині поширюється у геометричній прогресії. Лікарі Козинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини б’ють на сполох! Адже громадяни не дотримуються правил безпеки. А їх контактні особи взагалі нехтують усіма правилами карантину.

Сімейний лікар Козинської амбулаторії Ілона Ковальчук розповіла, що лише за останні два тижні за допомогою експрес тестів виявлено 45 хворих на COVID-19 та понад 20 інфікованих - за допомогою ПЛР-тестів. Наразі ситуація значно гірша, аніж була у листопаді минулого року.

Лікар розповіла, що прийом громадян в амбулаторії доводиться проводити у жорстких обмеженнях. Пацієнтів по двоє пропускають у приміщення, щоб не створювати скупчення у коридорах біля кабінетів, та не наражати їх на небезпеку. Втім, на жаль, не всі ставляться з розумінням до таких вимушених заходів.

Медики Козинської амбулаторії закликають жителів селища обмежити контакти з іншими людьми та дотримуватися дистанції:

часто і ретельно мити руки з милом та обробляти антисептичними засобами;

дотримуватися правил карантину, зокрема, у громадських місцях одягати засоби індивідуального захисту (респіратори, захисні маски);

у разі виявлення коронавірусу, хворий ОБОВЯЗКОВО мусить 2 тижні перебувати на самоізоляції. Усі консультації з лікарем рекомендовано проводити у телефонному режимі.

Не виходьте на вулицю без нагальної потреби. Адже цим самим ви наражаєте на небезпеку себе, своїх рідних та оточуючих.

наверх