Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Літнє оздоровлення в ДНЗ “Ялиночка»

Літо - найсприятливіший період для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. У цей час природа надає багато можливостей для розвитку і загального зміцнення організму дошкільняток.
Щодня вихованці ДНЗ «Ялиночка» роблять ранкову зарядку, грають у рухливі ігри просто неба, достатньо часу проводять на свіжому повітрі. Вихователі проводять спеціальні загартовуючі процедури, зокрема, коригуючі вправи після денного сну, ходіння босоніж «доріжками здоров’я», здійснюють водні процедури. Також здійснюють загартовування дитячого організму розтиранням та ходінням по ряднині змоченій у розчині морської солі, ходіння босоніж по землі, зволоження повітря у кімнатах. За усім цим ретельно стежить медичний працівник закладу.
Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу «Ялиночка», тому колектив садка докладає максимум зусиль для того, щоб дитяче дозвілля у цей період було змістовним, веселим, цікавим та корисним. А весь комплекс оздоровлювальних процедур, які проводяться у ДНЗ влітку, мають укріпити дитячий організм на весь рік.

наверх